/Files/images/MyCollages (11).jpg /Files/images/MyCollages (10).jpg

Головними завданнями Реабілітаційного відділення є :
1. Надання реабілітаційних послуг згідно з індивідуальною програмою реабілітації дитини з інвалідністю.
2. Забезпечення системного кваліфікованого психолого – педагогічного супроводу дітей зі складними порушеннями з урахуванням стану їх здоров’я , особливостей психофізичного розвитку.
3. Соціалізація та інтеграція дітей із складними порушеннями в суспільство.
4. Проведення корекційно – розвиткової роботи .
5. Надання консультацій батькам або іншим законним представникам.
Метою діяльності Реабілітаційного відділення є інтеграція дітей з порушеннями психофізичного розвитку в суспільство шляхом здійснення комплексних заходів , спрямованих на відновлення здоров’я , корекцію його порушень. Реабілітаційне відділення центру є складовою системи реабілітації дітей з інвалідністю та забезпечує якість реабілітації відповідно до державного стандарту у галузі освіти.
Реабілітаційне відділення включає медичну реабілітацію , психолого – педагогічну, фізичну, соціально – побутову реабілітацію для надання реабілітаційних послуг згідно з індивідуальною програмою реабілітації дитини з інвалідністю.
Послуги надають фахівці: вчитель – дефектолог, вчитель – логопед, практичний психолог, інструктор з ЛФК, масажист.

/Files/images/IMG_20210122_095854.jpg /Files/images/20211101_122724.jpg

Корекційно – реабілітаційна робота охоплює конкретні напрями роботи, зорієнтовані на поліпшення психофізичного розвитку та психолого – педагогічну допомогу в якісному засвоєнні навчального матеріалу.
Засоби здійснення корекційного впливу варіюються залежно від виявлених показників психофізичного стану дитини. Який корегується постійною, компетентною та багатоманітною роботою всіх фахівців реабілітаційного відділення.
Індивідуальний підхід та сучасне обладнання допомагають ввести дитину у регулярний освітній простір. Одним із підходів реалізації сучасного обладнання є використання сухого басейна с підсвічуванням та музичною релаксацією. Метою якого є ігрова діяльність дитини яка допомагає задовольнити потреби в постійному русі, виробляє масажний ефект, стимулює творчу активність і розвиває м'язову систему. Крім усього, поліпшується психоемоційний стан, оскільки «купання» доставляє тільки радість і задоволення. Пластикові кольорові і прозорі кульки у басейні розвивають у дітей дрібну моторику, тактильну і візуальну чутливість.

/Files/images/IMG_20211029_114830.jpg /Files/images/IMG_20200826_091207.jpg /Files/images/IMG_20211029_114130.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 240

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.